Dátum: 12.03.2014

Vložil: Igor

Titulok: Za obrátenie Jána S.

Prosim o modlitby za nasho suseda Jana S., kto pozna moze Ruzenec oslobodenia-od alkoholu a agresivity...
Ide o suseda pod nami, ktory ma okrem iného problemy s pitim a tentoraz si vybral za ciel moju rodinu. Doslo uz k viacerym stretom medzi nim a mojou manzelkou-nadaval jej vsetkymi vybranymi slovami, ked ju viackrát stretol, take tri razy a naposledy, ked som bol v praci a prisla domov s detmi, ktore spali v dvojickovom kocari, tak ho sotil o stenu pri schrankach. Nastastie nezletel dole k vytahu a pivnicnym dveram a odrazil sa naspat. Manzelka bola dole pri vytahu, nakolko odomykala dvere na dielni, kam chcela dat kocar po vybrati deti. Pocula, ze niekto ide do vchodu a ked nazrela, videla suseda a ten ked ju zbadal spravil to co som pisal vyssie. Potom jej zacal nadavat a ze by si mala nieco pichnut a podobne reci, tiez ze sa jej pomsti na dalsej generacii. Pride mi, ze niektori nemozu prehltnut, ze sme sa vratili s dcerou na Rovne a mame uz druhe dieta. Ohanal sa pastami pred jej tvarou a nedovolil jej ani zist dolu k vytahu, ani vyjst z vchodu.. Dcera bola cela prestrasena, ruky si schovala pod seba a stale opakovala maminka moja a oboch ten naraz zobudil... Manzelka volala policiu a nastastie za chvilu isla suseda domov, takze sa pobral domov a manzelka mohla vyjst s kocarom von. Ale vysiel na stvorku, drzal dvere na vytahu a kedze nechodila, tak zbehol po shodoch dole... Uplne ako posadnuti. Z vypravania manzelky viem, aj som to pocul, ze bije zenu, deti, rpzbija nabytok, jednu pani z vchodu nahanal s nozom, druhu tiez prenasledoval nejaky cas, ako teraz nas, strielal zo vzduchovky z okna po ludoch, jeho syn z pistole, vraj plynovej... Co stale dookola omiela, ze nase deti buchaju a mame si dat vsade koberce... Pritom v detskej izbe su vsade penove puzzle na zemi a v obyvacke minimalne polovica podlahy tiez... Ked mala prebehne cez chodbu, kde je dlazba, to mu predsa nemoze vadit a ked trochu pobuchaju s hrackami po podlahe v obyvacke tak to tiez nie... Vacsinou je mala aj tak v obyvacke, kde mame branicku... Ked sa to nebude zlepsovat budeme sa musiet prestahovat. Manzelka podala trestne oznamenie, ale pochybujem, zeby to nieco zmenilo. Takze prosim o modlitbu a verim ze Kristus zvitazi...
Dakujem moc
Igor

Pridať nový príspevok