Blog

Výzva prezidentovi proti extrémizmu potratovej genocídy

01.05.2017 12:38
 
Za 60 rokov 1,5 milióna obetí v SR 29.4.2017

Vážený pán prezident Kiska,

 

vyzývate občanov postaviť sa zlu, aby sa ďalej nešírilo. V mene občanov vyzývam Vás a všetkých politikov, aby ste sa postavili proti pokračovaniu zla umelého potratu, ktorý si na Slovensku za posledných 60 rokov vyžiadal viac ako 1,5 milióna!

 

Mlčanie politikov o umelých potratoch a brojenie proti rasizmu či antisemitizmu je úplným pokrytectvom. Kým tieto izmy hľadia na niektorých ľudí ako na neplnohodnotné osoby, najrozšírenejší extrémizmus dnešnej doby dennodenne zabija nevinné obete roztrhaním na kúsky za živa. Im je upieraná rovnosť našim extremistickým potratovým zákonom z čias komunizmu. Stali sa ľuďmi druhej kategórie, podľuďmi.

 

Webstránka proti najtolerovanejšiemu extrémizmu už existuje www.pravonazivot.sk. Tu si môžete pozrieť našu putovnú výstavu Stop genocíde, ktorá 10 rokov verejnosti vysvetľuje, prečo je potratová genocída podobná historickým genocídam, ktoré obrali niektoré skupiny ľudí o ich základné právo na život.

 

Legálne potraty boli nástrojom rasovej politiky nacistov pre okupované východné územia. Dobrovoľné ako i nútené potraty Norimberský tribunál odsúdil ako zločin proti ľudskosti v prípade 10 SS generálov, ako potvrdzujú potvrdzujú archivné záznamy, ktoré publikoval americký historik Dr. John Hunt. Nacistické zločiny proti ľudskosti boli samozrejme legálne.

 

Vo svetle týchto faktov aj podpora legalizácii potratov je extrémizmus. Dnes je motívom rasa, ktorá nemá zdravotnú vadu, nízke IQ, či zlé sociálne podmienky. Ako nacisti a komunisti legálnymi potratmi usilovali o maximalizáciu pracovného výkonu východných žien, tak sa to i dnes podsúva ženám z dôvodu obáv o preľudnenie planéty.

 

Pán prezident, práve v tomto čase, keď sa Váš potomok ešte nenarodil, prehodnoťte svoj postoj:

 

- Postavte sa proti diskriminácii najmenších na základe veku, veľkosti, zdravotného stavu, či miesta, kde sa nachádzajú.

- Postavte sa proti legalizovanej potratovej genocíde.

- Postavte sa proti tomu, aby zabíjanie nenarodných bolo preplácané len preto, že nejaká pravdepodobnosť ich postihnutia nevyhovuje predstavám tohto štátu o zdravej populácii.

- Postavte sa proti licencovaniu nemocníc, kde sa týmito extrémistickými praktikami zbavujú nepohodlných v mnohých mestách Slovenska.

 

 

Vopred Vám ďakujem a dodatočne blahoželám.

 

 

Viac argumentov, prečo ide o genocídu, nájdete v letáku CBR: Argumenty proti potratovej genocíde

 

Galéria bilboardov putovnej výstavy Stop genocíde je tu.

 

Kontroverzná petícia: Magická kráľovná Elsa vs. homosexuálna agenda

24.05.2016 14:05

Na prvý dojem sa môže zdáť, že sa jedná o dobrú petíciu, nakoľko sa v nej žiada, aby známa produkcia: "Wald Disney" (dalej len W.D.) rozprávok - nepodľahla tlaku, ktorý vyvíjajú rôzne LGBT skupiny - predstaviť v rozprávke: "Ľadové kráľovstvo" kráľovnú Elsu ako lesbičku.

Ide o starú známu taktiku, ktorú používaju mafiáni a politici s nimi spojení, aby zakryli svoje priestupky, tak poukážu na priestupky iných a ľudia v domnení, že keď zamedzia tie iné... zároveň si ani neuvedomia, že podporia tie mafiánske.

Niečo podobné už v Raji urobil diabol, ked v podobe hada poukázal na to, že Adama Eva nebudu môcť spoznať dobro a zlo, takže sa mu podarilo ich mysel vzdialiť od Boha a nasmerovať na žiadosti hada.

V prípade kráľovnej Elsy, naivní kresťania a vôbec všetci, čo podporujú takúto petíciu si myslia, že keď dosiahnu svoj cieľ, aby produkcia W.D. nepredstavila Elsu za lesbičku, takže tým jednak zvíťazia nad mediálnou nemravnosťou, ale zároveň uchránia deti pred pozeraním na homosexuálne zvrátenosti.

Avšak, pozrime sa na samotnú petíciu a vôbec žiadosť, s ktorou sa stotožňujú signatári:

"Ľadové kráľovstvo sa stalo historicky najúspešnejším animovaným filmom a získalo až 2 Oscarov....
Pokračovanie tejto rozprávky je naplánované na rok 2018. Aby sme o dva roky našim deťom nemuseli vysvetľovať, že kráľovná Elza je lesba, navrhujeme inú alternatívu: Nech sa vyrobí rozprávka, ktorá vyobrazuje pevné rodinné hodnoty pre naše deti a predstavuje prirodzenú rodinu ako vzor. Podpíšte preto našu petíciu pre spoločnosť Disney s tým návrhom, aby sa Elza zamilovala do Princa Krasoňa.

Rozprávka Ľadové kráľovstvo patrí medzi najlepšie zarábajúce animované filmy všetkých čias. Jej vplyv zasahuje do sŕdc a myslí detí.
Dievčatá po celom svete snívajú o dni, kedy sa vydajú za krásneho princa a túžia byť ako ich obľúbené Disney princezné.
Veríme, že Disney nnepodľahne tlaku liberálnej agendy. Podpíšte preto našu petíciu pre spoločnosť Disney s tým návrhom, aby sa Elza zamilovala do princa.

Kráľovná Elsa môže, samozrejme, zostať slobodná, či mať dokonca iné povolanie... podstatné je, že nechceme, aby bola kráľovná, s ktorou sa stotožňujú milióny detí na celom svete, vykreslená v lesbickom vzťahu..."


V petícii sa píše, že rozprávka je úspešná, ale prečo?
Pretože aj kresťanské rodiny podporili túto rozprávku svojim sledovaním a propagovaním rôznym spôsobom. Pochopiteľne, že teraz žiadajú, aby ich "dielo", na ktorom majú istým spôsobom účasť, pokračovalo bez homosexuálnej agendy.
Na tom by nebolo nič zlé, keby bez takejto homosexuálnej zvrátenosti sa zároveň zmenila aj magická-okultná propaganda, ktorá charakterizuje kráľovnú Elsu. Toto akosi signatárom petície nevadí?!

Treba si položiť otázku: ako to, že niekomu vadí homosexuálna zvrátenosť a magická mu už nevadí? Zrejme ešte takýto človek stále sa nezriekol magických prejavov vo svojom živote. Zamieňa si čary so zázrakmi, predstavuje si, že aj partnerská láska sa môže dosiahnuť nadprirodzenými silami, ktoré nepovažuje za zlé, pokiaľ dosiahne cieľ.

Účel nesvätí prostriedky

To by si mali zapamätať a o tom sa presvedčiť aj kresťania.
Nemôže človek pre dobré partnerské vzťahy používať magické sily, nemôže pre svoj cieľ klamať, podvádzať, robiť triky a zvádzať svojho partnera silami temna.

Toto akosi signatárom nedochádza alebo nechcú o tom počuť, pretože ako sami píšu, nechcú vysvetľovať svojim deťom o homosexuálnej zvrátenosti, takže nechcú, aby ich deti prestali pozerať túto rozprávku vôbec.

Namiesto toho, aby svojim deťom venovali viac času, radšej ich ponechávajú pred televíziou, mysliac si že v nej nájdu "múdrosť". Lenže, keď už ich ponechávajú pred televíziou, tak nech sú dôslednejší, čo sa týka verejných požiadavok.

Píšu, aby sa v ďalšej časti kráľovná Elsa zamilovala do princa Krasoňa alebo nech ostane aj slobodná, hlavne, že nebude lesba. Akokeby napisali, že podstatné je nechať pozerať deti na heterosexuálnu kráľovnú.

Znova sa musíme pýtať: "Drahí rodičia... a to Vám nevadí, že tá kráľovná je neveriaca?"
Veď, čo je podstatné v živote? Ateistické vzťahy alebo vzťahy veriacich partnerov? Veď pri všetkej tej farebnej a melodickej kráse rozprávky ste akosi pozabudli na Boha!"

Chcete deti učiť láske a dobrým vzťahom bez Ježiša Krista a Panny Márie?
Toto je podstatná otázka a Výzva pre Vás a vaše deti.

Napokon ak nepoznáte triky a mediálne ťahy producentov, tak už vopred bolo rozhodnuté, čím Elsa bude. Vaša iniciatíva podporí len samotnú produkciu, aby naďalej
produkovala ateistické rozprávky. Za komunizmu ste tu mali magického mrázika a teraz tu máte magické kráľovné. (Čierna a biela mágia je vždy mágiou)

Preto, ak už žiadate, tak žiadajte vieru v Boha a potom prídete na to, či vôbec sa s nimi dá jednať o partnerských vzťahoch.Kontroverzná petícia:

Akokoľvek absurdne a nezmyselne to znie, LGBT lobby tlačí na produkciu Disneyoviek, aby v 2. diele obľúbenej detskej rozprávky Ľadové kráľovstvo (v origináli Frozen) spravili z kráľovnej Elsy lesbičku. Podporte nás, prosím, v požiadavke, aby zástupcovia spoločnosti Disney neustúpili týmto tlakom, a aby kráľovná Elsa, s ktorou sa stotožňuje milióny detských diváčok na celom svete reprezentovala prorodinné hodnoty.

Ľadové kráľovstvo sa stalo historicky najúspešnejším animovaným filmom a získalo až 2 Oscarov. A práve túto rozprávku si zástancovia LGBTI na presadzovanie svojej agendy. Sú totiž po zhliadnutí pilotnej časti príbehu presvedčení, že kráľovná Elsa už lesba je, a preto požadajú, aby v ďalšom dieli dostala svoju partnerku. Kampaň na sociálnej sieti, ktorá používa hashtag #GiveElsaAGirlfriend (dajte Else priateľku), sa stala virálnou. Túto požiadavku považuje za oprávnenú aj GLAAD, americká homosexuálna lobby, ktorá silne kritizuje spoločnosť Disney za to, že v roku 2015, vo svojich filmoch nevykreslila žiadnu LGBT osobu. Liberálne média pritakávajú, že aj lesby by mali mať "svoju" princeznú.

Pokračovanie tejto rozprávky je naplánované na rok 2018. Aby sme o dva roky našim deťom nemuseli vysvetľovať, že kráľovná Elza je lesba, navrhujeme inú alternatívu: Nech sa vyrobí rozprávka, ktorá vyobrazuje pevné rodinné hodnoty pre naše deti a predstavuje prirodzenú rodinu ako vzor. Podpíšte preto našu petíciu pre spoločnosť Disney s tým návrhom, aby sa Elza zamilovala do Princa Krasoňa. #CharmingPrinceForElsa.

Rozprávka Ľadové kráľovstvo patrí medzi najlepšie zarábajúce animované filmy všetkých čias. Jej vplyv zasahuje do sŕdc a myslí detí. Dievčatá po celom svete snívajú o dni, kedy sa vydajú za krásneho princa a túžia byť ako ich obľúbené Disney princezné.

Veríme, že Disney nnepodľahne tlaku liberálnej agendy. Podpíšte preto našu petíciu pre spoločnosť Disney s tým návrhom, aby sa Elza zamilovala do princa. #CharmingPrinceForElsa.

Kráľovná Elsa môže, samozrejme, zostať slobodná, či mať dokonca iné povolanie... podstatné je, že nechceme, aby bola kráľovná, s ktorou sa stotožňujú milióny detí na celom svete, vykreslená v lesbickom vzťahu...

Súvisiace články:
https://spravy.vyveska.sk/?tag=Princa+pre+Elsu

Aktuálna výzva Slovenskému národu: Pomodlite sa na sviatok Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska vo svojich rodinách modlitbu zasvätenia Ruska a celého sveta, Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie sv. Jána Pavla II. z 25. marca 1984

04.09.2014 19:47

 

TITULKA_2-737x1024

“Osvecuj zvláštnym spôsobom Slovenský národ, ktorého zasvätenie a odovzdanie sa tebe očakávaš od nás”.

Modlitba zasvätenia Ruska a celého sveta,
Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie sv. Jána Pavla II. z 25. marca 1984

„Matka všetkých ľudí a národov, ty poznáš všetky ich utrpenia a ich nadeje, ty materinsky preciťuješ všetky boje medzi dobrom a zlom, medzi svetlom a temnotou, ktoré trápia svet. Prijmi naše volanie, ktorým sa v Duchu Svätom obraciame priamo na tvoje Srdce, a objím láskou Matky a Služobnice Pána všetkých, čo toto objatie najviac očakávajú, a spolu s nimi tých, ktorých zverenie sa aj ty zvlášť očakávaš. Prijmi pod svoju materinskú ochranu celu ľudskú rodinu, ktorú s láskou zverujeme tebe, Matka. Nech sa pre všetkých priblíži čas mieru, slobody, čas pravdy, spravodlivosti a nadeje.

Slovensky znak
„A tak, Matka ľudí a národov, ty, ktorá poznáš všetky ich bolesti a nadeje, ty, ktorá matersky cítiš všetky boje medzi dobrom a zlom, medzi svetlom a temnotou, ktoré sužujú súčasný svet, prijmi náš hlas, ktorým sa pohnutí Duchom Svätým obraciame priamo na tvoje Srdce: objím s láskou Matky a Služobnice Pána tento náš ľudsky svet, ktorý ti zverujeme a zasväcujeme, plní nepokoja nad pozemským a večným osudom ľudí a národov. Osobitne ti zverujeme a zasväcujeme tých ľudí a tie národy, ktoré toto zverenie
a toto zasvätenie zvlášť potrebujú.

,Pod tvoju ochranu sa utiekame, Svata Božia Rodička!` Neodmietni prosby nás, čo sme v skúškach!“

„Hľa stojíme pred tebou, Matka Krista, pred tvojim Nepoškvrneným Srdcom, a túžime sa spolu s celou Cirkvou zjednotiť v zasvätení, ktoré z lásky k nám učinil tvoj Syn voči svoju Otcovi. ,Pre nich sa ja sám posväcujem`, povedal, ,aby boli aj oni posvätení v pravde` (Jn 17, 19). Chceme sa v tomto zasvätení sveta a ľudí zjednotiť s našim Vykupiteľom – v zasvätení, ktoré v jeho božskom Srdci ma moc dosiahnuť odpustenie a priniesť nápravu.

Sila tohto zasvätenia trvá po všetky veky a objíma všetkých ľudí a národy, prekonáva každé zlo, ktoré je duch temnôt schopný prebudiť v ľudskom srdci a v ľudských dejinách a ktoré v našich časoch skutočne prebudil.

Ach, ako hlboko cítime potrebu zasvätenia ľudstva a sveta: pre náš súčasný  svet, v jednote so samým Kristom! Na Kristovom vykupiteľskom diele ma mať svet účasť prostredníctvom Cirkvi.

Vyjadruje to aj tento Rok vykúpenia: mimoriadne jubileum Cirkvi.

Buď požehnaná v tomto Svatom roku nad všetky stvorenia ty, Služobnica Pánova, ktorá si na svete najplnším spôsobom poslúchla Božie volanie!

Buď pozdravená ty, ktorá si plne zjednotená na vykupiteľskom zasvätení tvojho Syna! Matka Cirkvi! Osvecuj Boží ľud na cestách viery, nadeje a lásky! Osvecuj zvláštnym spôsobom národy, ktorých zasvätenie a odovzdanie sa tebe očakávaš od nás. Pomôž nám žiť v pravde zasvätenia celej ľudskej rodiny a súčasného sveta Kristovi.

Zverujeme ti aj samotne zasvätenie sveta, vkladajúc ho do tvojho materinského Srdca.

Ó, Nepoškvrnene Srdce! Pomôž nám víťaziť nad hrozbami zla, ktoré sa tak ľahko zakoreňuje v srdciach ľudí, vo svojich nesmiernych dôsledkoch hrozí súčasnému životu, a zda sa, že uzatvára východisko do budúcnosti!

Od hladu a vojny, osloboď nás!

Od nukleárnej vojny, od nevypočitateľného sebazničenia, od každého druhu vojny, osloboď nás!

Od hriechov proti ľudskému životu od jeho počiatku, osloboď nás!

Od nenávisti a od ponižovania dôstojnosti Božích deti, osloboď nás!

Od každého druhu nespravodlivosti v spoločenskom, národnom a medzinárodnom živote, osloboď nás!

Od ľahkosti, s ktorou prekračujeme Božie prikázania, osloboď nás!

Od snáh zatieniť v srdciach ľudí samotnú Božiu pravdu, osloboď nás!

Od straty svedomia, citlivého na dobro a zlo, osloboď nás!

Od hriechov proti Duchu Svätému, osloboď nás!

Prijmi, Matka Kristova, toto volanie plne utrpenia všetkých ľudí! Plne utrpenia celých spoločnosti! Pomôž nám v sile Ducha Svätého víťaziť nad každým hriechom: nad hriechom človeka, nad hriechom sveta, nad hriechom v každom jeho prejave.

Nech sa ešte raz v dejinách sveta prejaví nekonečna spasiteľná moc vykúpenia: moc milosrdnej Lásky. Nech ona zastaví zlo! Premení svedomia! Nech sa v tvojom Nepoškvrnenom Srdci zjaví pre všetkých svetlo Nadeje!
********

Sestra Lucia osobne potvrdila, že tento akt slávnostného a všeobecného zasvätenia zodpovedá tomu, čo chcela Panna Maria (Sim, esta feita, tal como Nossa Senhora a pediu, desde o dia 25 de Marco de 1984“: „Áno, bolo uskutočnene tak, ako si ho priala Matka Božia 25. marca 1984“: list z 8. novembra 1989). Avšak nijaká ďalšia diskusia ani iné žiadosti nemajú opodstatnenie.

https://boh-jeziskristus-cirkev-na-skale.webnode.sk/?utm_source=copy&utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fboh-jeziskristus-cirkev-na-skale.webnode.sk%2F

 

HUMANIZMUS s ľudskou tvárou alebo slobodomurárska lóža ?!

11.04.2012 00:27

 

HUMANIZMUS

 
Matka všetkých národov (Panna Mária) Amsterdam - Ida Peerdeman
 
 "Svetom vládne FALOŠNÝ duch. MODERNÉ POHANSTVO, HUMANIZMUS, ATEIZMUS, SOCIALIZMUS A KOMUNIZMUS ovládajú svet. Chráňte sa pred falošnými prorokmi ! Matka všetkých národov vám to musí stále opakovať, a ani opakované varovanie nestačí. Ľudia, poslúchajte ! Mňa predsa posiela rovnaký Pán (Boh), aby som vás varovala, rovnaký Pán (Boh), ktorý bol kedysi obetovaný i za týchto moderných ľudí. Nie ste si vôbec vedomí, aké sily ohrozujú tento svet. Hovorím nie len o MODERNNOM HUMANIZMU, ATEIZMU, O MODERNOM SOCIALIZMU A KOMUNIZMU - tento svet je ohrozený ešte dokonca inými silami. Národy, hľadajte pravdu ! Hľadajte pravú skutočnosť !" (10.5.1953 )