Človek robí chyby, keď sa pozerá na svet len niektorými pohľadmi. Avšak Boh vidí svet objektívne a preto aj človek by mal hľadieť na svet z každého uhla pohľadu.

Tak to, čo sa navonok zdá byť veľké a nedosiahnuteľné, sa stane malé a dosiahnuteľné. Nech Boh žehná celý svet +

Novinky

Požehnaný nový rok 2012 v očakávaní Ježiša Krista

18.03.2012 22:23

„Nech ťa žehná Pán a nech ťa chráni!
Nech ti Pán ukáže jasnú tvár a nech ti je milostivý!
Nech Pán obráti svoju tvár k tebe a daruje ti pokoj!“

(Nm 6,24)

https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/koniec-sveta/

 

Pokoj Kristovej lásky, nech nás po celý rok sprevádza v našich srdciach a zachová vieru, ked príde náš Pán Ježiš Kristus vo svojej sláve. (rok Viery)

Nech nás nenájde bdieť v hýrivosti alebo v nenávisti, ale na modlitbách a v očakávaní prijatia Jeho príchodu .

Nech naše srdcia sú pripravené sa zmieriť so svojimi blížnymi ako aj s Bohom vo sviatosti zmierenia.

 Lebo znamenia časov ukazujú, že Ježišov slávny príchod je veľmi blízko a to sa môže stať aj tento rok, keďže r.2012 je aj po časovej stránke vhodný na uskutočnenie posledných udalostí pred koncom sveta a príchodom Ježiša Krista.

Viac na: https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/a2012-2018-2027-/

 

Skorý príchod Boha na zem neočakávajú len kresťania v osobe Ježiša Krista, ale aj ľudia iných náboženstiev, podobne ako to bolo za čias príchodu narodenia Ježiša Krista.  

 

 

Príchod Boha na zem sa opakuje

Za čias 1.príchodu Boha na zem (Ježiša Krista) najprv Boh poslal svojich starozákonných prorokov (ako aj neskôr sv.Jána Krstiteľa), aby pripravil ľudí na jeho príchod.

Kedže v tom čase nie všetci ľudia prijímali Božie znamenia a výzvy prorokov, Boh dopustil aj to, že si použil pohanov. Boli to pohanskí 3 králi – mágovia, ktorí sa zaoberali astrologiou – okultnými praktikami. Dokonca aj Herodes uveril príchodu Veľkého Kráľa, pri stretnutí s týmito kráľmi. A tak Boh dopustil aj to, že zvesť o príchodu Božieho Syna sa dozvedeli ľudia z úst pohanov. Neskôr títo králi zanechali cestu okultných praktík a prijali Ježiša za svojho Krista a Spasiteľa sveta.

Tak ako „pohanskí mágovia“ (3 králi) očakávali príchod Veľkého Kráľa - Spasiteľa, podobne sa dozvedáme, že aj „máyovia“ očakávali veľkú zmenu pre r.2012.

Aj ked tieto ich predpovede sa zakladali na magických a okultných praktikách (astrologia) – podobne ako tomu bolo aj v prípade kráľa Šaula, ktorý si nechal veštiť – predsa Boh dopustil, aby na pohanoch zjavil svoju vôľu.

Všetky tie okultné praktiky sú ťažkým hriechom proti Bohu, ale zároveň sú znamením pre veriacich, že keď neprijímajú pravdivé zjavenia – posolstvá o konci sveta, tak si použije aj pohanov.

Nie, že by sme mali prijímať ich posolstvá (veštenie) za dobrý prostriedok k spoznaniu budúcnosti a dokonca aj ich posolstvá treba považovať za falošné, ale treba si skôr všimnúť na čo sa najviac zameriavajú!

Podobne ako satan v raji musel prísť, aby tak vyskúšal vieru prvých ľudí, aj v dnešných časoch falošné zjavenia sú pre veriacich znamením a skúškou ich viery. Boh dopúšťa na ľudí aj zlo, aby tak vyniklo dobro.

Ked ľudia spia spánkom duchovnej lenivosti a ignorujú Božie zjavenia, ktoré poukazujú na príchod Ježiš Krista, tak si použije aj falošné zjavenia, aby tak zahanbil tých, čo si namýšľajú, že stoja pevne vo viere a tak aj povýšil pokorných, ktorí sú vnímaví na Božie znamenia.

 

Tento rok 2012 bude znamením rôznych katastrof, vojen, a znamení posledných čias pred príchodom Ježiša Krista, na čo poukazujú aj falošné zjavenia, ale my veriaci majme na pamäti, že neprijímame ich praktiky, či posolstvo, ale sme vnímavý na to, na čo sa najviac zameriavajú.

Satan v raji sa najviac zameriaval na „poslušnosť“ voči Bohu, aby tak prvých ľudí dostal do neposlušnosti. Avšak jeho pokušenia mali byť zároveň výzvou človeku, aby bol ešte viac poslušný Bohu.

Ked sa had (satan) zameral hlavne na zakázané ovocie, tak toto pokušenie satana, malo byť pre ľudí výzvou k zameraniu sa na zakázané ovocie, aby ho v poslušnosti voči Bohu neokúsili, ale aby zároveň mysleli viac na dobré ovocie, ktoré im Boh dával jesť!

 

Falošné a pravdivé zjavenia

V súčasnosti, keď mnoho falošných zjavení poukazuje a zameriava sa na katastrofy a príchod Boha na zem, tak aj my ako veriaci sa máme viac zamerať na príchod Ježiša Krista a nebyť slepý voči znameniam, ktoré nám ukazuje dokonca aj cez pohanov, či falošných prorokov.

 

Falošné zjavenia a proroci:

https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/falosni-proroci/

 

Falošné zjavenia nie sú falošné preto, lebo nič v nich nie je pravda, ale že pravdu prekrúcajú na klamstvo. A tak keď spomínajú vo svojich posolstvách pravdu, tak nakoniec ju prekrútia na klamstvo.

Pravda je to, že katastrofy sú znamením Veľkej Zmeny, ale klamstvo je to, že ich považujú za napr. koniec kresťanstvu, príchod 1000 ročného kráľovstva a celé to speje k tomu, aby sme tak prijali Antikrista za svojho Pána-Spasiteľa-Krista-Boha ktorý je už vo svete a príde v podobe Ježiša Krista, Maytreiu, Krišnu, Spasiteľa sveta.

 

O Antikristovi viac na:

https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/antikrist/

 

Záverečné poslanie k svätosti

Milované Božie deti, ...

„neverte každému duchu, ale skúmajte proroctvá, lebo do sveta vzišlo mnoho falošných prorokov“. A keďže aj Boh sa zjavuje so svojimi svätými naďalej, skúmajte čo je dobré - toho sa držte a čo je od zlého, toho sa stráňte. Nech je naša viera čistá, pre Ježiša Krista.

Pravdivé zjavenia a proroci

https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/posledne-casy/

Pod ochranou Božou a Jeho Svätými ... nech nás chránia všetci dobrí anjeli a spravodliví v Pánovi ako aj naša milovaná nebeská Matka – Panna Mária.

V mene najsvätejšej Trojice Boha Otca-Syna-Ducha Svätého. Amen, nech sa tak stane +  Viac tu: https://boh-jeziskristus-cirkev-na-skale.webnode.sk/news/pozehnany-novy-rok-2012-v-ocakavani-jezisa-krista/

 

Záznamy: 163 - 163 zo 163
<< 51 | 52 | 53 | 54 | 55

Blog

Výzva prezidentovi proti extrémizmu potratovej genocídy

01.05.2017 12:38
  Za 60 rokov 1,5 milióna obetí v SR | 29.4.2017   Vážený pán prezident Kiska,   vyzývate občanov postaviť sa zlu, aby sa ďalej nešírilo. V mene občanov vyzývam Vás a všetkých politikov, aby ste sa postavili proti pokračovaniu zla umelého potratu, ktorý...

Kontroverzná petícia: Magická kráľovná Elsa vs. homosexuálna agenda

24.05.2016 14:05
Na prvý dojem sa môže zdáť, že sa jedná o dobrú petíciu, nakoľko sa v nej žiada, aby známa produkcia: "Wald Disney" (dalej len W.D.) rozprávok - nepodľahla tlaku, ktorý vyvíjajú rôzne LGBT skupiny - predstaviť v rozprávke: "Ľadové kráľovstvo" kráľovnú Elsu ako lesbičku. Ide o starú známu taktiku,...

Aktuálna výzva Slovenskému národu: Pomodlite sa na sviatok Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska vo svojich rodinách modlitbu zasvätenia Ruska a celého sveta, Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie sv. Jána Pavla II. z 25. marca 1984

04.09.2014 19:47
  “Osvecuj zvláštnym spôsobom Slovenský národ, ktorého zasvätenie a odovzdanie sa tebe očakávaš od nás”. Modlitba zasvätenia Ruska a celého sveta, Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie sv. Jána Pavla II. z 25. marca 1984 „Matka všetkých ľudí a národov, ty poznáš všetky ich utrpenia a...

HUMANIZMUS s ľudskou tvárou alebo slobodomurárska lóža ?!

11.04.2012 00:27
  HUMANIZMUS   Matka všetkých národov (Panna Mária) Amsterdam - Ida Peerdeman    "Svetom vládne FALOŠNÝ duch. MODERNÉ POHANSTVO, HUMANIZMUS, ATEIZMUS, SOCIALIZMUS A KOMUNIZMUS ovládajú svet. Chráňte sa pred falošnými prorokmi ! Matka všetkých...

PROSBY o MODLITBU

Dátum: 05.04.2016

Vložil: Pharmc427

Titulok: Good info

Very nice site!

Dátum: 12.03.2014

Vložil: Igor

Titulok: Za obrátenie Jána S.

Prosim o modlitby za nasho suseda Jana S., kto pozna moze Ruzenec oslobodenia-od alkoholu a agresivity...
Ide o suseda pod nami, ktory ma okrem iného problemy s pitim a tentoraz si vybral za ciel moju rodinu. Doslo uz k viacerym stretom medzi nim a mojou manzelkou-nadaval jej vsetkymi vybranymi slovami, ked ju viackrát stretol, take tri razy a naposledy, ked som bol v praci a prisla domov s detmi, ktore spali v dvojickovom kocari, tak ho sotil o stenu pri schrankach. Nastastie nezletel dole k vytahu a pivnicnym dveram a odrazil sa naspat. Manzelka bola dole pri vytahu, nakolko odomykala dvere na dielni, kam chcela dat kocar po vybrati deti. Pocula, ze niekto ide do vchodu a ked nazrela, videla suseda a ten ked ju zbadal spravil to co som pisal vyssie. Potom jej zacal nadavat a ze by si mala nieco pichnut a podobne reci, tiez ze sa jej pomsti na dalsej generacii. Pride mi, ze niektori nemozu prehltnut, ze sme sa vratili s dcerou na Rovne a mame uz druhe dieta. Ohanal sa pastami pred jej tvarou a nedovolil jej ani zist dolu k vytahu, ani vyjst z vchodu.. Dcera bola cela prestrasena, ruky si schovala pod seba a stale opakovala maminka moja a oboch ten naraz zobudil... Manzelka volala policiu a nastastie za chvilu isla suseda domov, takze sa pobral domov a manzelka mohla vyjst s kocarom von. Ale vysiel na stvorku, drzal dvere na vytahu a kedze nechodila, tak zbehol po shodoch dole... Uplne ako posadnuti. Z vypravania manzelky viem, aj som to pocul, ze bije zenu, deti, rpzbija nabytok, jednu pani z vchodu nahanal s nozom, druhu tiez prenasledoval nejaky cas, ako teraz nas, strielal zo vzduchovky z okna po ludoch, jeho syn z pistole, vraj plynovej... Co stale dookola omiela, ze nase deti buchaju a mame si dat vsade koberce... Pritom v detskej izbe su vsade penove puzzle na zemi a v obyvacke minimalne polovica podlahy tiez... Ked mala prebehne cez chodbu, kde je dlazba, to mu predsa nemoze vadit a ked trochu pobuchaju s hrackami po podlahe v obyvacke tak to tiez nie... Vacsinou je mala aj tak v obyvacke, kde mame branicku... Ked sa to nebude zlepsovat budeme sa musiet prestahovat. Manzelka podala trestne oznamenie, ale pochybujem, zeby to nieco zmenilo. Takze prosim o modlitbu a verim ze Kristus zvitazi...
Dakujem moc
Igor

Dátum: 29.12.2013

Vložil: Milan

Titulok: ..za duše v očistci

Prosím o modlitby, najmä v sobotu za duše v očistci, nech ich Panna Mária so svojimi anjelmi vovedie do Neba k Ježišovi a darujú večný Pokoj +

Pridať nový príspevok

SVEDECTVÁ - skúsenosti a zážitky so Svätými...

Vypočuté modlitby: Největší newyorská potratová klinika skončila

04.10.2012 11:21
  Největší newyorská potratová klinika skončila Známý katolický kněz Philip Reilly a organizace Helpers of God's Precious Infants ukončili modlitby před newyorskou klinikou Broklyn Ambulatory Surgery Center, kde se posledních dvaadvacet let snažili o zastavení provádění...

Evangelický pastor z Göttelfingen v Bavorsku přestoupil do katolické Církve

02.09.2012 12:24
  Německo.„Nevidím důvod, proč nadále podporovat rozdělení církve. Už dávno panuje shoda v tom, co bylo příčinou Reformace, a proto se vracím do katolické církve, z níž Reformátoři kdysi odešli,“ napsal na farní webové stránce evangelický pastor v jižním Německu, když oznamoval svůj...

SVEDECTVO: Vypočutá modlitba manželov a ich obrátenie

02.09.2012 12:22
  Také zázrak Boží (Johans Rosler) “Pane Bože!” četl jsem. “Odpusť mi, že Ti píšu dopis teprve v poslední dny svého života, kdy na Tebe musím často myslet. Úplně jsem totiž zapomněl poděkovat Ti za zázrak, který jsi pro mě před 20 lety udělal. Jak jistě víš, dals mi před časem za ženu...
Záznamy: 1 - 3 zo 5
1 | 2 >>

Misie.sk - informa�n� a diskusn� port�l o misi�ch a mision�roch

 

Čo očakávate na konci sveta - pred príchodom Ježiša Krista ?!

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Otázky a odpovede - pýtajte sa,čo je prospešné pre našu dušu

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Anketa

Boh (Ježiš Kristus) vyzýva k JEDNOTNÉMU DÁTUMU Veľkej Noci !

Súhlasím za zjednotenie dátumu pre VŠETKÝCH KRESŤANOV (97)
95%

Som za zjednotenie dátumu pre KATOLÍCKU a PRAVOSLÁVNU CIRKEV (5)
5%

Celkový počet hlasov: 102

Advertisement

 

Modlitba zasvätenia Ruska a celého sveta 

Srdciam Pána Ježiša a Panny Márie

"Ako určujú proroctvá tvojho Slova,

Ó, Pane,

vieme, dúfame a veríme, že triumf tvojho svätého Srdca

a nepoškvrneného Srdca Máriinho je blízko;

preto pokorne prichádzame zasvätiť seba,

svoje rodiny a svoju zem vašim dvom svätým Srdciam;

veríme, že keď vám zasvätíme svoju zem,

národ nepozdvihne meč proti národu

a nikto sa už nebude pripravovať na vojnu;

verím, že zasvätením našej zeme vašim dvom milujúcim Srdciam

bude zmazaná všetka ľudská pýcha a arogancia,

všetka bezbožnosť a zatvrdilosť srdca, a 

že každé zlo bude vystriedané láskou a dobrom.

 

Veríme, že vaše dve sväté Srdcia 

teraz neodolajú našim vzdychom a našej núdze,

ale vo svojej planúcej láske nás vypočujú a 

prídu k nám zahojiť naše hlboké rany a prinesú nám pokoj.

Ó, najsvätejšie Srdce Ježiša a nepoškvrnené Srdce Márie,

nech iskra z vašich dvoch Sŕdc zapáli naše srdce,

urobí z nášho národa dokonalý príbytok vašej svätosti;

kiež prebývate v nás a my vo vás,

aby sme skrze lásku vašich dvoch Sŕdc

našli pokoj, jednotu a obrátenie.

Amen."

 

(Modlitba zjavená Pánom Ježišom - viz.Vassula Ryden / r.1993)

www.thlig.cz

 

Novinky

KKBS znova zavádza ľudí o zverení a zasvätení sa Panne Márii (rok, čo rok)

11.06.2017 01:55
Polští biskupové obnovili zasvěcení své vlasti Neposkvrněnému srdci P. Marie Polsko. Polští biskupové zakončili v Zakopaném své dvoudenní zasedání. Jednou z důležitých událostí plenárního zasedání byla obnova zasvěcení Polska Neposkvrněnému srdci P. Marie. slavností obřad se konal na poutním místě...

25.3. (marec) 2017 Výzva k verejnej modlitbe s Pannou Máriu za víťazstvo Jej Nepoškvrneného Srdca

24.03.2017 12:00
V mene Panny Márie Vás chcem pozvať 25. marca Verejne vyznať svoju vieru v Bratislave. Aj dnes prišiel čas, kedy potrebujeme volať k Pánovi hlasným hlasom našej modlitby a lásky, tak ako na Sviečkovej slávnosti v roku 1988. A očakávať od neho naplnenie a zázrak nových Turíc, ktoré premenia tento...

Policajné komando vtrhlo do bytu kňaza Dr. M. S. Ďuricu

03.02.2017 22:34
Pozor, mimoriadna správa! Aktualizované! Do  bytu Profesora M. Ďuricu prišli traja policajti v civile, do bytu nevstúpili, otvorila im domvedúca. Hľadali ústav dejín kresťanstva, vlastne jeho riaditeľa dp. J. Košiara a odišli. Ide zrejme o psychiský teror a zastrašovanie, ako za Urválka a...

14.10.2017. Mons.Stolárik zasvätí svoju diecezu Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

01.02.2017 11:26
P:3, 28. 01. 2017 21:05, DOM Rožňava 28. januára (TK KBS) V nedeľu 29. januára 2017 v kostoloch Rožňavskej diecézy zaznie pastiersky list rožňavského diecézneho biskupa Mons. Stanislava Stolárika pred „fatimským deviatnikom“ a zasvätením Rožňavskej diecézy. Pri tejto príležitosti ho prinášame v...

Briti omilostili tisícky mužov odsúdených za homosexualitu

31.01.2017 21:39
LONDÝN 31. januára (WebNoviny.sk) - Britská vláda schválila v utorok zákon, posmrtne udeľujúci milosť tisíckam mužov, ktorí boli v minulosti odsúdení na základe legislatívy umožňujúcej trestanie homosexuality. Tisíckam ďalších odsúdených, ktorí sú stále nažive, nový zákon zároveň umožňuje vymazať...

Nemecko vyslalo do Litvy stovky vojakov a bojové vozidlá

31.01.2017 21:36
Bojovej skupine NATO dislokovanej v Litve bude veliť práve Nemecko. Foto: ilustračné, SITA/AP BERLÍN 31. januára (WebNoviny.sk) - Nemecko vyslalo v utorok do Litvy 450 vojakov a bojové vozidlá. Ide o krok, ktorého cieľom je posilniť obranu východných hraníc Severoatlantickej aliancie....

V Donbase zúria boje, Avdijivke hrozí evakuácia

31.01.2017 21:31
Obnovenie bojov v Donbase si od víkendu vyžiadalo životy najmenej 10 vojakov ukrajinských ozbrojených síl a desiatky zranených. Ostreľovanie sa obnovilo v nedeľu, a to na viacerých úsekoch frontu. Foto: ilustračné, SITA/AP KYJEV/NOVOČERKASSK 31. januára (WebNoviny.sk) - Situácia na...

Kontroverzný list biskupov slovenska (1.1.2017) Zasvätenie vs. zverenie sa Panne Márii

13.01.2017 23:07
V kostoloch Slovenska sa na Nový rok číta pastiersky list Bratislava 31. decembra (TK KBS) Slovenskí biskupi pripravili pre veriach na Slávnosť Bohorodičky Panny Márie pastiersky list. Jeho témou je storočnica fatimských zjavení. List prinášame v plnom znení. Rok 2017 – storočnica fatimských...

24. máj / Panna Mária, Pomocnica kresťanov

24.05.2016 14:06
  Pomocnica kresťanov - Oltárny obraz v Turíne „Auxilium Christianorum“ – Pomocnica kresťanov – je krásny titul, ktorý bol daný Panne Márii. Je známy najmä zo zvolaní v Loretánskych litániách. O nepoškvrnenom počatí, o bolestiach a nanebovzatí Panny Márie bolo napísaných mnoho kníh a...

Avizované zhromaždenie učiteľov sa v Košiciach nekonalo, ale bude vo štvrtok 28.1...15:00 hod.

26.01.2016 22:28
Zhromaždenie sa malo konať pri Dolnej bráne.   Košice 25. januára (TASR) – V Košiciach sa malo o 10.00 h konať zhromaždenie učiteľov. Informoval o tom dnes na svojej internetovej stránke denník Korzár.   Zhromaždenie sa malo konať pri Dolnej...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Čo je potrebné pre spásu človeka, aby prišiel po živote do Neba ?!

Vyznať Bohu svoje hriechy - najmä ťažké hriechy (31)
78%

Oľutovať a vyspovedať sa najmä z ťažkých hriechov (9)
23%

Celkový počet hlasov: 40

Radio Vatican - Vatikánsky Rozhlas 

 

 

Milánsky Dóm (Taliansko)